×

Лікування під мікроскопом Лікування під мікроскопом в сучасній стоматології є самим безпечним та єфективним методом лікування.

З мікроскопом можливо проводити будь-які види стоматологічного лікування. Для того, щоб зрозуміти – чи потрібне лікування під мікроскопом — потрібно в першу чергу пройти діагностику і первинну консультацію. При огляді лікар — стоматолог приймає

Лікування під мікроскопом

рішення використовувати мікроскоп чи ні.

Лікування під мікроскопомЗаписатися на первинну консультацію до лікаря — стоматолога Ви можете перейшовши за посілання на наші контактні данні або завдяки швидкій реєстрації вкінці сторіки.

На сьогодні — основним протипоказання до проведення лікування під мікроскопом — є не бажання самого пацієнта знаходиться довгий час в нерухомому стані, або захворювання, які не дозволяють йому знаходиться в нерухомому стані.

Але навіть цей момент ми можемо обійти надавши пацієнту зручне стоматологічне крісло, підголівник, подушку під ноги та спину та плед, ну і відповідно створити приємні сприятливі умови для того, щоб пацієнт міг повністью розслабитись і відпочити.

Лікування під мікроскопом

В нашому стоматологічному центрі використовується найсучасніший микроскоп на сьогоднішній час. З ним можна проводити будь-які маніпуляції починаючи від профілактичної гігієни порожнини рота закінчуючи складним ендодонтичним лікуванням, розпломбування каналів, видалення інструментів з важко прохідних каналів.

 

На сьогоднішній день наш стоматологічний центр рекомендує лікувати зуби з використанням мікроскопа, тому, що це дає більше переваг на майбутнє Ваших зубів і напряму їх здоров’ю.

Лікування під мікроскопомОсновною його перевагою є можливість побачити всі уражені тканини зуба в 5-ти кратному збільшенні, що дозволить більш ефективно провести всю процедуру. І знову ж таки повторимося — це абсолютно безпечно і нешкідливо. Мікроскоп не дає жодного негативного впливу на організм пацієнта.

Якщо раніше 70% зубів, які не можна було перелікувати — віддалялися, то зараз завдяки даній оптиці — з’явився шанс не тільки на відновлення зубів, але і на їх збереження. Але ж погодьтеся — простіше, краще і дешевше вилікувати зуб — ніж його видалити. Мікроскоп дозволяє 

Лікування під мікроскопом

працювати лікарю в техніці мінімальної інвазії. Це коли врачь під хорошим збільшенням бережно відноситься до всіх тканин зуба і прибирає тільки ті тканини, які уражені карієсом і максимально намагається зберегти рідні здорові тканини.

Використання мікроскопа в ендодонтичному лікуванні збільшує не тільки ефективність лікування, але й життедіяльність самих зубів так, як якщо раніше зуб з обломком інструмента в каналі підлягав тільки видалення, то зараз його можливо дістати за допомогою мікроскопа і наново перелікувати всі канали — а це друге нове життя для самого зуба, Ваша економія і внесок в майбутнє.

Лікування під мікроскопомІнвестиція у власне здоров’я – це, в-першу чергу, своевчасне відвідування лікаря стоматолога, проведення комплексної гігієни порожнини рота в кріслі стоматолога і не тільки виявлення проблем з зубами але і їх рішення. А з мікроскопом — це стало простіше, дешевше, ефективніше і безпечніше не тільки для Вашого здоров’я, але й для Вашого морального стану і гаманця. 

Ціни на лікування під мікроскопом:

Діагностичне обслідування ротової порожнини

750,00

Первинне ендолікування 1-го к\к (1 сеанс)

1 500,00

Переліковування 1-го к\к зуба (1 сеанс)

1 700,00

Видалення анкерного \ скловолоконного штифта \ вкладки

1 100,00

Видалення чужородного тіла з к\к зуба

1 930,00

Накладання пломби зі склоіномерного матеріалу

800,00

Накладання фотополімерної пломби

 1 000,00

Відновлення контактної поверхні професійним фотополімером (Німеччина, США, Японія)

900,00

Реставрація зуба (Німеччина, США, Японія)

від 1 800,00

Додаткове використання мікроскопу при діагностиці, профілактиці та терапевтичному лікуванні (+ до вартості маніпуляції)

500,00

Підготовка зуба до протезування під мікроскопом

1 100,00

Додаткове використання мікроскопу при ендолікуванні (+ до вартості маніпуляції)

1 500,00

Використання мікроскопу при лікуванні під седацією (+ до вартості маніпуляції)

800,00

 

 

Записатися на консультацію та процедури Ви может завдяки переходу на нашу контактну інформацію або завдяки швидкій реєстрації нижче

Заповніть і ми з’єднаймося з Вами